J.I.S. Vedimas (VQA-3) - JoJo Viltyje

TEMA:   Programa "J.I.S. Vedimas"
DALIS:   3 dalis. Vedimo Klausimai - Atsakymai (VQA-3)
SVARBU:   Rezultatas Netruks Visiškai Vykdant Ir Sekant J.I.S. Instrukcijas...

   Klausimas / Q-3:
 
 Pažinimo Kelias Yra Išties Sudėtingas… Ar Galiu Prašyti Pagalbos Bei Vedimo...? Kaip Tai Padaryti Teisingai JAME...?

   Atsakymas / A-3.
   
Pažinimo Kelias Išties Yra Spalvingas Ir Dažnu Atveju Tikrai Sudėtingas... Tačiau Visuomet Tame Tikras, Mielas, Mylintis Ir Užburiantis Visame Tik Per J.I.S. Ir JAME... :)
   Kaip Žinome, Ką Žinome, Kodėl Žinome - Yra Elementaru... Tad... Ir... Viskas JoJo Pasaulyje Yra Elementaru Bei Paprasta Per J.I.S. Ir JAME... Elementaru...?
   Jei Taip, Tai Tuomet Matyt Problema Yra Visiškai ir Visai Kitame...? Kodėl Mums Nesiseka ir Daug Kas Visiškai Nesigauna...? Kodėl Vieni Mūsų Gali, Kiti Ne...? Ar Žinojimas, Suvokimas, Galėjimas, Išgirdimas Yra Prioritetas...? Jei Taip, Tuomet Kieno...? Mūsų...? Ar Mums...?  

   Pagrindinė Problema Viso To, Ką Mes Galime Ir/Ar Ne, Norime Ir/Ar Ne, Sugebame Ir/Ar Ne, Žinome Ir/Ar Ne ir kt. Yra Viso Labo Tik JoJo, Mums Suteiktos Išskirtinės Privilegijos Bei Dovanos Per J.I.S. Ir JAME...:

  • TAI JoJo Galėjimas JoJo Žeme, Suteikiamas Mums, Kaip JoJo Privilegija Ir JoJo Dovana Bei Besireiškiantis Mums ir Mumyse, Per J.I.S. Ir JAME... :)
  • TAI JoJo Suvokimas JoJo Žeme, Suteikiamas Mums, Kaip JoJo Privilegija Ir JoJo Dovana Bei Besireiškiantis Mums ir Mumyse, Per J.I.S. Ir JAME... :)
  • TAI JoJo Atsirinkimas JoJo Žeme, Suteikiamas Mums, Kaip JoJo Privilegija Ir JoJo Dovana Bei Besireiškiantis Mums ir Mumyse, Per J.I.S. Ir JAME... :)
  • TAI JoJo Žinojimas JoJo Žeme, Suteikiamas Mums, Kaip JoJo Privilegija Ir JoJo Dovana Bei Besireiškiantis Mums ir Mumyse, Per J.I.S. Ir JAME... :)

   Atsakymas Į Pirmąjį Tavo Klausimą Skamba Paprastai..., - TAIP... ŽINOMA... VISUOMET... :)
   Atsakydamas Į Antrąjį Tavo Klausimą, Turėsiu Tau Tuomet Priminti Keletą JoJo Tiesų Bei Taisyklių Per J.I.S. Ir JAME...:

  • Visų Pirma... Tai JoJo Pasaulis - Turi Tai Tiesiog PRIPAŽINTI...
  • Visų Antra... Tai JoJo Galimybės - Turi Tai Tiesiog PRIIMTI...
  • Visų Trečia... Tai JoJo Valia Tau, Kaip Ir Kitam, Kaip Ir Tavyje, Kaip Ir Kitame, Visame, Visa Kame, Dabar Ir Čia, Dabartyje, JoJo Žeme...
  • Visų Ketvirta... Tiesiog Būk Paprastas, Nuoširdus, Nuolankus... Ir Turi TAM, TAME Ir JAM, JAME - Per J.I.S. Savyje, Savimi JAME, Tiesiog NUSILENKTI...
  • Visų Penkta... JoJo Meilė, Tiesa, Tvarka, Dora, Darna, Galia, Viltis, Valia, Skalsa, Prasmė JAME Yra Begalinė Visame... Tad... Visuomet Ir Visad Išgirsk, Skaityk Bei Sek JoJo Įsakus, Rekomendacijas, Įstatymus, Patarimus, Paaiškinimus ir Kt. ...
   J.I.S. / D.S. - D.D. - D.T. Žeme
   Administruojantis VIRSME
   
     SVARBU. Daugiau Informacijos Skaitykite PROGRAMOS Suvestinėje...
  
   Informacija Pateikta Bei Papildyta:   2021-07-06, 10:59

Šios įrašo komentarų rss feed