Vilties Žemė - Kas Tai?...

IMG_20190525_171347-2.jpg

     ...Žemė jaučia tave... ir dalina save...

     Žmogus dirba, dirba, vedinas savųjų troškimų, skatinamas aplinkos. Dažnai be poilsio ir išeiginių. Ir tada ateina ta akimirka - tas lūžio momentas, kai dvasinis alkis nustelbia viską... Atrodo, tiek nedaug liko iki išsvajoto tikslo - o tave likimas ima ir sustabdo, siūlydamas atsitraukti į šoną ir pergalvoti: ką darai, vardan ko darai. Norisi tuomet, metus viską į šoną, traukti į pasaulio kraštą, kad susidėliotum save ir savo mintis, kad pradėtum naujai, kad atgautum sielos ir dvasios ramybę...
     Ir toks "pasaulio kraštas" yra visai čia pat - Lietuvoje. Nereikia net svetur keliauti. Savas, brangus prigimčiai ir toks... pažįstamas. Čia, nužengęs nuo asfaltuoto kelio, patenki į Vilties Žemę. Į kitokį pasaulį, kur Gamta netrukdoma veikia susiklausyme su Kūrėju ir, norėdamas padėti sau, turi Jai nusilenkti. Tai Gamtos kampelis su šimtamečiais ąžuolais ir ne ką jaunesniu klojimu, statytu 1906 m. Gyvojo vandens šaltinis, neužšąlantis net šalčiausią žiemos naktį, šalia stūksantys piliakalniai... Čia auga daug į Raudonąją knygą įtrauktų augalų, aplink suka lizdus daugybė garnių. Net ir kaimo pavadinimas kalba pats už save - Garnių kaimas.
     Ši vieta skirta Žmogui atkurti savo santykius su Dievu, su pačiu savimi. Atgimti per Gamtą, per Vilties Žemės puoselėjimą, nes Ji dalinasi savo Gydomąja energija su žmogumi.
     Ar tai toli? Nuo Vilniaus - 124 km, o nuo Utenos - 20 km...

     * * *
     Prašome visų Jūsų pagalbos - Vilties Žemėje esantiems pastatams renovuoti, įrengti..., sodinti bei puoselėti parką. Tai beveik 8 hektarai žemės, kurią reikia sutvarkyti ir prižiūrėti.
     Kviečiame visus norinčius prisidėti kuo galite: pinigais, darbais, patarimais/konsultacijomis ar bet kuria kita konkrečia pagalba.
     Darbai vyks palaipsniui. Apie jų eigą, kurioje tikimės ir Jūsų paramos bei pagalbos, rašysime šiame skyrelyje.

     Daugiau apie šį Projektą galite pasiteirauti telefonu:  +370 666 000 80,  +370 666 000 81+370 666 000 82.

     Visuomet Jūsų ir Su Jumis
     ♡  JIS.LAND 

Šios įrašo komentarų rss feed