Prašome paremti Vilties Žemę

IMG_20190623_072447-3.jpg

     Vilties Žemė - tai unikalus žemės lopinėlis tarp trijų piliakalnių (netoli Utenos), siekiantis veik 8 hektarus. Čia atvažiavęs žmogus gali atkurti / sustiprinti savo ryšį su Dievu, su Gamta, gali naujai pažinti patį save.

     Jau pradėjome tvarkyti šią teritoriją, kad čia galėtų vykti dvasinantys renginiai. Atgaivą sielai čia ras ir trumpam apsistojęs žmogus.

     

     - - -
     PRAŠOME JŪSŲ PARAMOS. Ši parama reikalinga tęsti pradėtus tvarkymo darbus, paruošiant Vilties Žemę pažintinei, dvasinančiai veiklai.

     Projektui "Vilties Žemė" paremti atidaryta speciali LPF "Kibirkštėlė" sąskaita.  
                      Sąskaitos Nr.: LT84 7300 0101 5865 1065  (Swedbank). 
     Rekvizitai. Įmonės pavadinimas: Labdaros ir paramos fondas "Kibirkštėlė".
                      Įmonės kodas: 305107799.  
                      Adresas: Kryžiokų g. 48, 14270 Vilnius.

     Visais iškilusiais klausimais galite susisiekti su mumis telefonu: +370 666 000 81.

     Tikimės šilto ir prasmingo bendradarbiavimo... :)

     - - -
     DĖKOJAME VISIEMS, jau parėmusiems Vilties Žemę - piniginėmis lėšomis, nuoširdžiu fiziniu darbu, vertingais patarimais, konsultacijomis... Ačiū Jums!... :)
     Tik Jūsų dėka visą vasarą Vilties Žemėje vyko talkos, ir jau šiek tiek pasistūmėjome, tvarkydami sodybą (patrumpinome medžių šakas po elektros laidais, atidengėme ir pradėjome tvarkyti ugniakurą, nupjovėme ir sutvarkėme dalį nudžiūvusių medžių, ir dar daug darbų darbelių...).
     Pavasarį planuojame apsodinti sodybą pušaitėmis ir eglaitėmis (kad apsaugotų nuo vėjo). Savo eilės dar laukia net šalčiausią žiemą neužšąlantis šaltinis, kurį reikia atidengti, taipogi ugniakuro aplinkos sutvarkymas, pritaikant ją dvasinėms praktikoms bei renginiams...

     Ačiū Jums, kad galime veikti drauge... :)


     Nuoširdžiai Jūsų
     LPF "Kibirkštėlė"

Šios įrašo komentarų rss feed